Гофрокартон листовий

Гофрований картон (гофрокартон) - найпоширенішим, надійнішим і ефективнішим матеріалом для транспортної і споживчої тари. Особливістю виробництва гофрокартона є можливість використати папір і картон, отримані з макулатури, що позитивно з точки зору економії ресурсів і захисту довкілля.

Гофрокартон є багатошаровим матеріалом, який складається з одного або декількох гофрованих шарів, що чергуються із звичайними плоскими шарами. По числу шарів гофрований картон робиться наступних марок відповідно до ГОСТ 7376-89 "Картон гофрований. Загальні технічні умови" і застосовується в таких випадках:

тришаровий картон, складається з двох плоских і одного гофрованого шарів, марок Т- 21, Т- 22, Т- 23, Т- 24 і Т- 25, а також марок КГ- 2, КГ- 3 відповідно до ТУ У 21.2-02126811-068, - матеріал, використовуваний при виробництві транспортної тари;

п'ятишаровий картон, складається з трьох плоских і двох гофрованих шарів, марок П- 31, П- 32, П- 33 і П- 34, знаходить застосування при виготовленні великогабаритної транспортної тари.

Гофрокартон, що випускається нашим підприємством може бути завтовшки від 3 до 7 мм і мати В, З (тришаровий) і ВС (п'ятишаровий) типи профілю гофрованого шару з бурим, хмарним і білим покривним шаром.

Гофрований картон реалізується в листах форматом, заданим замовником. Максимальний розмір гофролиста - 3250*2050 мм