Сьогодні Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат - це 8% українського ринку гофротари. Підприємство спеціалізується на випуску транспортної картонної тари і листового гофрокартону (2-х, 3-х і 5 - шарового). На комбінаті розроблений проект відкриття лінії по виробництву санітарно-гігієнічного паперу з знебарвленою макулатурної маси. У зв'язку з цим, підприємство опрацьовує можливість поставки відповідної макулатури - щомісяця до 1750 тонн.
Раніше підприємство купувало картон і папір в Росії: з Красноярська йшов пересушене картон, і було багато браку; Владивосток виробляв хорошу продукцію, але поки вона доходила до Ізмаїла, набиралася вологи і перетворювалася в ганчірку. В даний час комбінат працює практично на власній папері та картоні, якість говорить сама за себе. Підприємство виконує ще одну важливу соціальну проблему для всього Ізмаїла - нехай і небезвозмездно здійснює очищення стічних вод через власні очисні споруди, єдині в місті.
 
Основна продукція ІЦКК:
 • тришаровий і п'ятишаровий гофрокартон з бурим, хмарним і білим покривним шаром;
 • папір газетний;
 • папір і картон для гофрування;
 • папір обгортковий;
 • картон склеєний;
 • Картон тарний;
 • гофропродукція;
 • тара;
 • упаковка;
 • бугорчатая прокладка для яєць;
 • гільзи паперові.
На комбінаті працює понад півтисячі робітників. Його загальна площа - 76,5 га. Підприємство повідомляється із залізничною станцією Ізмаїл (під'їзна колія - ​​19 км), пов'язане з автомагістраллю дорогою з асфальтовим покриттям (до порту Ізмаїл - 10 км). У вересні 1994 року, шляхом перетворення державного підприємства, створено ВАТ «Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат», з 2011 року - ПАТ.
 
Структура підприємства ІЦКК

1. Цех з виробництва паперу і картону
 
Це підрозділ комбінату здійснює випуск паперу та картону різних марок для гофровиробництва. Основною сировиною тут є макулатура, яка поставляється з України і Молдови. Тим самим комбінат вносить свою лепту в переробку вторсировини, адже мова йде про вторинному виробництві з макулатури. Зараз цех готується до модернізації: найближчим часом очікується поставка обладнання для збільшення рівня продуктивності макулатурного відділу і поліпшення очищення макулатурної маси, а також установка нового насоса високого тиску для промивання пресових сукон.
Комбінат постійно впроваджує нові хімікати і підтримує зв'язок з представниками зарубіжних фірм з виробництва даного виду продукції. Зокрема, такими компаніями, як BASF і KEMIRA. Все це спрямовано на поліпшення якості виробленої продукції. У макулатурному відділі продуктивністю 100 т / добу встановлені 3 Гідророзбивачі, два сортують Гідророзбивачі, вихрові очисники, сортування, згущувачі та ємнісне обладнання.
 
2. Цех з виробництва гофротари ПРАТ ІЦКК

Це - один з основних виробничих цехів комбінату. Він був запущений в 1969 р. Проектна потужність 60 млн. м2 тари в рік. Сьогодні він здійснює випуск пакувальних ящиків для всіляких товарів, переважно - для продуктів харчування: вина, кондитерських виробів, соку, фруктів, а також побутової техніки. Причому, цех має у своєму розпорядженні можливості для випуску продукції будь-яких розмірів і модифікацій.
Починається процес з лінії з виробництва гофрокартону: тут з рулонів паперу та картону проводиться трьох-п'ятишаровий гофрокартон, а потім заготовки направляються на переробні лінії по виготовленню ящиків і лотків з цього матеріалу. Всього таких ліній функціонує чотири, остання з них була придбана кілька років тому.
Це - нове сучасне обладнання для виготовлення гофролотків з нанесенням на дану продукцію флексодруку та якісної складної висічки. В добу цех виробляє близько 200 тисяч квадратних метрів гофропродукції. Оскільки вона призначена, в основному, для продуктів харчування, то в цьому ж цеху здійснюється пакування продукції в транспортувальні пакети.
У цеху встановлено гофроагрегат фірми Marius Martin шириною 2100 мм, робочою швидкістю до 150 м / хв і продуктивністю до 8 тис. м2 на годину. Має два гофропресса і дві клеильного машини, може виробляти двошаровий, тришаровий і п'ятишаровий гофрокартон. У 2003 р в цеху гофротари проведена широкомасштабна модернізація виробництва, придбані, змонтовані і освоєні дві лінії для виробництва ящиків з гофрокартону з дво- і трехкрасочной печаткою: Martin superminiline 718 і Emba 240, оснащених додатково секцією ротаційної висічки.
Це дозволило задовольняти зростаючі вимоги споживачів і почати виробництво гофроящиків з багатокольоровим друком із заданою конфігурацією отворів. Крім того, реконструйовано дві існуючі лінії - лінія Транслайн-1228 і лінія Генк для виробництва гофротари складної конфігурації і лоткового типу.
Раніше ІЦКК виробляв з десяток різновидів ящика - рибний, горілчаний, коньячний, а тепер у нас - близько тисячі найменувань тари: ящики з бурим, хмарним і білим покривним шаром, всіляких розмірів і конфігурації, в залежності від особливостей товару. Продукція Ізмаїльського ЦКК реалізується по всій Україні - є представництва в Києві, Одесі. Є клієнти і за кордоном: закуповує гофрокартон Молдова і Румунія, рибний ящик водним шляхом доставляється на Мавританію, Азербайджан періодично замовляє тару для фруктів.

3. Цех тепловодопостачання та очисних споруд ПАТ ІЦКК

Його основним завданням є забезпечення основного виробництва якісним паром, питною та виробничою водою, стисненим повітрям, і, нарешті, - гаряче водопостачання і опалення комбінату. Основним паливом, використовуваним в цеху, є природний газ, але, при необхідності, комбінат протягом доби може перейти на роботу на мазуті. Колектив цеху постійно працює над впровадженням енергоємної технології з метою економії. 

Як вже описувалося вище, до складу комбінату входять не тільки очисні споруди по очищенню стоків комбінату, а й єдині очисні споруди за все міста Ізмаїла потужністю 42 тис.куб.м на добу. За останні роки керівництву ЦКК вдалося налагодити конструктивний діалог з керівництвом Ізмаїла з питання обробки міських стоків - сьогодні стоки виробляються практично за собівартістю.
 
4. Відділ технічного контролю і центральної лабораторії ПРАТ ІЦКК

Лабораторія - підрозділ відділу технічного контролю, основним завданням якого є забезпечення випуску якісної конкурентно-спроможної продукції, а також розширення ринків збуту. Лабораторія здійснює вхідний контроль сировини та хімікатів, відстежує якість готової продукції, а також якість очищення стічних вод міста і комбінату.
Ще одним завданням лабораторії є участь в освоєнні нових методів роботи і експериментальних виробках із застосуванням нових хімікатів. Співробітники відділу беруть участь також в розробці режимів виробництва картону та приготуванні клею. Лабораторія атестована, що дає їй право на видачу сертифікатів якості продукції, що відвантажується.

5. Транспортний цех ПРАТ ІЦКК

Основним завданням транспортного цеху є навантаження-вивантаження сировини і готової продукції, а також їх доставка до відповідних підрозділів підприємства. Віддаленість підприємства викликала необхідність забезпечення доставки персоналу на комбінат відомчим транспортом.

6. Допоміжні цехи ПРАТ ІЦКК

Стабільна робота комбінату неможлива без підтримки обладнання комбінату в працездатному стані. І в цьому заслуга допоміжних цехів: цеху контроль-вимірювальних приладів, електроцеху, ремонтно-механічного цеху, ремонтно-будівельного цеху.

Цех контрольно-вимірювальних приладів і автоматизації - це підрозділ займається ремонтом контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, які забезпечують технологічний процес в різних цехах виробництва. У штаті цеху - кваліфіковані слюсарі КВП, які здатні працювати не тільки з точною механікою, але і з електронікою.

Електроцех забезпечує працездатність електрообладнання, освітлення території та цехів комбінату.
Безпосереднє завдання ремонтно-механічного цеху полягає в ремонті виробничого обладнання. Працює цей підрозділ дуже інтенсивно - на токарному, слюсарній, фрезеровочного обладнанні.
Ремонтно-будівельний цех забезпечує ремонт приміщень, піддонів для укладання гофропродукції продукції, прибирання території підприємства.

 

7. Диспетчерська ПРАТ ІЦКК

Працівників диспетчерської ЦКК ще називають «нічними директорами» - адже комбінат працює в цілодобовому режимі. Це підрозділ виробничо-технічного відділу, яке відстежує і координує роботу всіх цехів і процесів на підприємстві.

У листопаді 2005 року підприємство стало переможцем заключного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Барвиста Україна» в номінації «Виробництво пакувальних матеріалів і упаковки». Таким чином, продукція комбінату увійшла в золоту сотню кращих вітчизняних товарів.
«Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат» у 2000 році увійшов до складу концерну ТОВ «Основа Папір». За словами керівництва підприємства, вигода очевидна: через «Основу» реалізується більше половини продукції по Україні, решта - за прямими договорами, на експорт.